SME
Utorok, 23. apríl , 2019
INZERCIA

Menučko, alebo domáca strava? Týždeň sme varili doma a na toto sme prišli

Je domáce varenie naozaj lacnejšie?

Všetko sa to začalo príbehom o kuracom vývare bez štipky kuracieho mäsa s podozrením, že bol varený z prášku. Aj druhé jedlo v rámci menučka, ktoré sa síce tvárilo ako morčacie na hrášku chutilo otrasne. Vývar a hlavné jedlo nás vyšli na 4,49 eura. Cena asi dobrá, ale kvalita? Diskutabilná.

S manželkou si v bežné dni varíme systémom, že pripravíme dve až tri jedlá, zvyčajne cez víkend. Niektoré dni v týždni však vykrývame s menučkom v niektorej blízkej reštaurácii, alebo si necháme jedlo doniesť.

Po tejto skúsenosti som sa definitívne rozhodol vyskúšať, či sa dá vtesnať sa s kvalitnými surovinami do ceny obedového menu a pritom variť lepšie. Rozhodli sme sa týždeň s touto výzvou zabojovať a varili sme si pre dvoch. Jedli sme vždy čerstvé jedlo z kvalitných surovín nakúpených v Kauflande.

Konečne sme nemuseli premýšľať, čo budeme jesť

Príprava na týždeň varenia začala v nedeľu. Najlepšie je spraviť si jedálny lístok a potom už len prekorčuľovať regálmi. No a hlavne celý týždeň potom nemusíte premýšľať, čo budete variť, pretože ste tomu plánovaniu venovali asi pol hodinku počas voľného dňa.

Toľko času totiž stačí nielen na výber jedál, ale aj na prípadné nájdenie receptov. Vyrazili sme do Kauflandu na lov potravín. Hoci bola nedeľa poobede, bolo z čoho vyberať.

Pondelok v znamení poctivého vývaru

Keďže to odštartoval nepodarený kurací vývar, tak sme sa hneď v prvý deň rozhodli spraviť kvalitný domáci vývar. Výhodou bolo, že prakticky celú zeleninovú zmes na prípravu vývaru sme už kúpili v balíčku, očistenú a pripravenú dať do vody. Dopriali sme si šesť kuracích krídel, ktoré nestáli ani euro.

K zelenine na vývar sme pridali polovicu póru, korenie, maslo, petržlenovú vňať, papriku a dali na dve hodiny variť. Na záver sa pridali kvalitné slíže. Cena takéhoto vývaru bola 4,4 eura. Fígeľ bol v tom, že sme z neho navarili plných šesť porcií a tak sme sa dostali na sumu 70 centov na porciu. V každej porcii bolo krásne uvarené kuracie krídlo, zelenina a ďaleko lepšia chuť.

Popri vývare sme uvarili cestoviny s hubovou omáčkou, morčacím mäsom a baby špenátom. Nešlo v princípe o nič zložité. Morčacie mäso sme kúpili priamo v Kauflande, balené, chladené v objeme 1.4 kilogramu. Na cestoviny sme použili 400 gramov a ďalšia časť porcie sa zužitkovala v ďalšie dni. Práve toto je výhoda, ak si človek premyslí jedálníček rovnako ako menu v reštaurácii a to na celý týždeň.

Použili sme len čerstvé suroviny. Omáčky s mäsom bolo presne na štyri porcie. Keďže sme si pripravovali jedlo pre dvoch, použili sme len polovicu omáčky a uvarili polovicu balenia cestovín. A čo s druhou polovicou? Počkajte do stredy, no už v pondelok sme vedeli, že porcia cestovín po započítaní všetkých surovín vyšla 1,7 eura na porciu.

Spolu s vývarom sme sa tak dostali na sumu 2,4 eura na kompletné obedové menu. V porovnaní aj s tým najlacnejším obedovým menu sme ušetrili. Príprava celého obedu si však vypýtala daň v podobe dvoch hodín práce. No investovaný čas sa nám vrátil neskôr.

Utorok prekvapil lacnou morčacinou

Na rad prišla druhá časť morčaciny v podobe receptu mäsa na hrášku. Hrášok bol mrazený, ale BIO. Pridal sa pór, paprika, cibuľa, cesnak. Do omáčky putoval aj zeleninový bujón z deviatich druhov zeleniny bez konzervantov a glutamanu. Príprava mäsa trvala dve hodiny, všetky prípravné práce zhltli ďalších tridsať minút. Počas dusenia mäsa sme si však stihli v dome upratať. Jedlo sme podávali s ryžou.

Po započítaní všetkých surovín a to aj kvalitného hrachu sme sa cenou dostali na sumu 1,6 eura na porciu. Z kilogramu masa sa totiž navarilo šesť porcií. Dve sa zjedli a štyri putovali do mrazničky na dni, keď nebude čas variť. Ako polievku sme mali vývar z pondelka. Čiže kompletné dvojchodové menu v cene 2,3 eura je skvelý výsledok.

V stredu bol obed za 10 minút

Keď človeku niečo chutí a nemá čas na prípravu obeda, nie je nič lepšie ako vytiahnuť staré zásoby. Preto sme v stredu vybrali omáčku z pondelka, ohriali ju a pridali čerstvo uvarené cestoviny. Zohriali sme si posledné dve porcie vývaru. Príprava sa nám tak skresala na 10 minút a chutný obed bol na svete. Za rovnakú cenu, ako sme mali v pondelok, akurát bez práce. Vždy lepšie ako menučkové papardelle s bolonskou omáčkou, ktoré mali v reštaurácii cez ulicu za 4,99 eura.

Sladký štvrtok môže byť aj zdravý

Po silnejších troch dňoch sme si dopriali tvarohové guľky s ovocnou omáčkou. Základom je tvaroh, krupica a vajce. Pripravíme cesto, vytvarujeme guľky a varíme vo vode, kým nevyplávajú. Necháme ešte chvíľu dovariť. Opraží sa strúhanka s maslom na panvici a pridá sa ovocná omáčka.

Mrazené ovocie sa na panvici nechá rozpustiť, väčšie kúsky sa pomliaždia. My sme použili jahody a čučoriedky, pridá sa štipka cukru. Výborná kombinácia. Po započítaní surovín jedna porcia týchto guliek z poctivého tvarohu vychádzala na 1,2 eura. Príprava tohto obeda bola hotová do 30 minút.

Piatok voňal pečienkami

Niečo rýchle, chutné a nenáročné, keďže v piatok sa vždy nakopí veľa inej práce. Kuracie pečienky s ryžou sú znamenitá voľba. Orestuje sa cibuľka, pridá sa pečienka, koreniny a podusíme 30 minút. Nič zložité. Jednoduché jedlo na piatkový deň, keď si chcete porobiť popri príprave obeda aj iné záležitosti. Jedna porcia vyšla vrátane ryže na 1,1 eura.

Sobota nám ušetrila takmer 9 eur

V sobotu nás uchvátili tvarohové šúľance. Postup je takmer rovnaký ako pri tvarohových guľkách. Zmieša sa tvaroch, vajíčko a múka. Spraví sa cesto, vytvarujú sa šúľance a dajú sa variť. Po vyplávaní varíme ešte päť minút. Následne si pripravíme mletý mak, pridáme cukor a zalejeme roztopeným maslom. Príprava obeda sa vošla do pol hodiny a cena na jednu porciu je 1,5 eura. Lepšie ako menu, ktoré počas víkendu mnoho reštaurácii ani neponúka a ak, tak býva obvykle drahšie. Takéto sladké dobroty je dobré variť vždy čerstvé, príprava je rýchla a jednoduchá.

Nedeľa s klobáskou z mangalice

Na plátky sme pokrájali surové zemiaky a začali prípravu francúzskych zemiakov. Posolíme, poukladáme klobásku, pridáme päť pretlačených vajec natvrdo. Zemiaky navrstvíme, zalejeme kyslou smotanou. Postrúhame syr a pečieme hodinu. Príprave tejto pochúťky vyjde na porciu 1,4 eura a to sme siahli po kvalitnej klobáske z mangalice. Pretože naším cieľom nebolo variť čo najlacnejšie, ale z kvalitných surovín. A aj tak sme hravo s porciou preliezli cenu bežného víkendového menu.

Čo sme do zápasu s obedovým menu nepočítali

Niektoré veci sa pri výpočte ceny jedla zohľadniť nedali. Napríklad za celých sedem dní varenia sa spotrebovalo celé maslo, tak sme cenu pomerovo rozdelili na každý deň a pripočítali k jedlu. Podobne tak aj balíček korenia a petržlenovú vňať. Korenie sme si sami v mažiari z celého nabili na práškové. Tak je skutočne chutné a silné. No napríklad pri oleji sa minulo pár lyžíc, čo predstavuje zlomok ceny a tú sme nezapočítali. Nepočítala sa ani soľ, trochu cukru a voda ani energie.

To všetko je však záležitosť zlomku centov na porciu. Nepočítala sa ani práca. To už si každý sám musí ohodnotiť, za koľko mu taká hodinka varenia denne stojí. Ak to beriete ako relax a oddych, je to bonus. A či to stojí za chutné a zdravé jedlo alebo radšej zájdete na menu, ktoré je drahšie a do veľkej miery neznámeho zloženia, na to si každý musí odpovedať sám.

My sme za týždeň minuli na osobu 12,3 eura, pritom sme mali sedem hlavných jedál a tri vývary. Hoci menu bežne stojí od 4 do 6 eur, priemerne platíme päť eur a cez víkend šesť. To by znamenalo 37 eur na osobu. Rozdiel na jednu osobu bol približne 24,7 eura za týždeň. Pritom stačilo zájsť do Kauflandu a variť z čerstvých a kvalitných surovín.

Tento článok vám prináša Kaufland.

Pravidlá pre spoluprácu medzi inzerentmi a redakciou si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Neprehliadnite tiež

Infografika: Viete, kedy sú ovocie a zelenina najčerstvejšie?

Najviac vitamínov a minerálov majú čerstvé a dozreté ovocie a zelenina.

Reportáž: Ako sa pestuje a zbiera slovenská hliva ustricová?

V prepravkách priamo na pulty do Kauflandu.